Упис у први разред

Објављено четвртак, 02 април 2020 Аутор Драгана Нисић Јаковљевић

Поштовани родитељи будућих првака,

У први разред основне школе уписују се деца рођена од 01. марта 2013. године до 28. фебруара 2014. године.

Због тренутне ситуације у земљи и трајања ванредног стања, упис деце у први разред, који увек почиње 1. априла одлаже се до даљег, али је потребно да се школама пријавите за упис.

Потребно је да се родитељи будућих првака пријаве за упис путем услуге „Исказивање интересовања за упис у основну школу“ на порталу

Уколико нисте у могућности да се на тај начин пријавите за упис, нудимо вам своју помоћ, тако да пријаву можете обавити телефоном, сваког радног дана од 12,00 до 13,00 часова, позивањем једног од следећих бројева телефона: 062/650-889, 064/19-32-480 и 063/572-711.

Неопходни подаци за пријаву су:

име и презиме детета и ЈМБГ детета,

име и презиме родитеља и ЈМБГ родитеља,

адреса и

контакт телефон.

О свим  даљим информацијама обавештаваћемо вас благовремено. Редовно пратите сајт.

Останите код куће.

Срдачан поздрав!