Термини отворених врата

ИМЕ НАСТАВНИКА

ТЕРМИНИ

ДАН

I СМЕНА

II СМЕНА

1.

Драгана Миленковић

уторак

8:20 - 9:05

13:50 – 14:35

2.

Миљана Кравић

среда

10:15 - 11:00

15:45 – 16:30

3.

Хелена Калинче

четвртак

8:20 - 9:05

13:50 – 14:35

4.

Ружица Угљеваревић

петак

9:30 – 10:15

15:00 – 15:45

5.

Зоран Кулагић

петак

9:05 – 10:00

14:35 – 15:30

6.

Данијела Пауновић

понедељак

9:25 – 10:10

14:55 – 15:40

7.

Јелена Драгић

понедељак

9:30 – 10:15

15:00 – 15:40

8.

Радмила Радојковић

среда

9:25 – 10:10

14:45 – 15:40

9.

Срећко Антуновић

понедељак

10:15 - 11:00

15:45 – 16:30

10.

Драгана Нисић-Јаковљевић

четвртак

11:05– 11:50

16:35 – 17:20

11.

Ана Томић

уторак

9:25 – 10:10

14:55 – 15:40

12.

Борис Јекнић

среда

13:30 – 14:15

19:00 – 19:45

13.

Александра Чолић

(Радинац) среда

12:00 – 12:45

11:50 – 12:35

(Врбовац) понедељак

11:45 – 12:30

 

15.

Весна Марић

среда

9:25 – 10:10

15:40 – 16:25

16.

Ленка Миловановић

уторак

9:25 – 10:10

15:40 – 16:25

17.

Љиљана Светозаревић

четвртак

11:05– 11:50

17:20 – 18:05

18.

Јелица Бабић

петак

9:30 – 10:15

15:45 – 16:30

19.

Наташа Ђорђевић Арсић

уторак

9:30 – 10:15

15:45 – 16:30

20.

Јасмина Јовановић

уторак

8:20 - 9:05

14:35 – 15:30

21.

Виолета Крстић

четвртак

9:25 – 10:10

15:40 – 16:25

22.

Биљана Миловановић

четвртак

11:05– 11:50

17:30 – 18:00

23.

Данијела Адамовић

среда

10:15 - 11:00

13:45 – 14:30

24.

Данијела Симић

среда

9:30 – 10:15

14:35 – 15:20

25.

Надица Синадиновић

четвртак

8:20 – 9:05

14:35 – 15:20

26.

Јелена Јаковљевић

среда

9:25 – 10:10

14:55 – 15:40

27.

Тања Петровић-Гавриловић

четвртак

10:15 - 11:00

15:45 – 16:30

28.

Катарина Новаковић

петак

9:25 – 10:10

14:55 – 15:40

29.

Бранко Вукосављевић

понедељак

10:15 - 11:00

15:45 – 16:30

30.

Глорија Тодоровић

петак

7:30 – 8:15

13:45 – 14:30

31.

Гордана Реџић

(Радинац)

8:20 – 9:00

13:45 – 14:30

(Врбовац)

среда

9:00 – 9:30

 

32.

Драган Живанић

среда

8:20 – 9:05

13:50 – 14:35

33.

Вишња Васиљевић

среда

12:00 – 12:45

17:25– 18:10

34.

Анета Вранић

среда

9:30 – 10:00

14:30 – 15:00

35.

Момир Гаговић

(Радинац)

понедељак

8:15 – 9:00

13:00 – 13:45

(Врбовац)

понедељак

9:30 – 10:15

 

36.

Ивана Шијаковић-Миленковић

уторак

12:45 – 13:30

 

37.

Горан Крчмаревић

среда

9:00 – 10:00

17:00 – 18:00

38.

Јасмина Мишић

понедељак

12:55 – 13:40

17:25– 18:10

39.

Гајана Прелевић

понедељак   (Врбовац)

9:25 - 10:05

 

четвртак

(Радинац)

 

14:55 – 15:20

41.

Никола Максимов

(Радинац)    уторак

9:25 – 10:10

14:55 – 15:40

(Врбовац)

понедељак

9:20 - 10:05

 

42.

Снежана Терзић

(Врбовац)

понедељак

 

13:25 – 14:10

43.

Марија Милошевић

(Врбовац)

четвртак

 

14:15 – 15:00

44.

Зорица Митић

(Врбовац)

понедељак

 

14:15 – 15:00

45.

Љиљана Ђурић

(Врбовац)

уторак

9:20 - 10:05

 

46.

Александра Јеленковић

(Врбовац)

четвртак

10:15 - 11:00

 

47.

Миленија Миленковић

(Раља)

среда

8:00 – 8:45

13:00 – 13:45

48.

Драгица Јовановић

(Раља) среда

8:50 – 9:35

13:00 – 13:45

49.

Драгица Поповић

(Раља)

понедељак

12:15 - 13:00

50.

Снежана Ђиновић

(Раља) понедељак

13:05 – 13:50

51.

Арсић Немања

(Радинац)

петак

9:00 – 9:30

14:30- 15:00

    

  1. Термини ОТВОРЕНИХ ВРАТАсу намењени индивидуалним разговорима родитеља са разредним старешинама и наставницима.
  2.  Термин за ОТВОРЕНИ ДАН ШКОЛЕје свака последња среда у месецу. У овом термину родитељи могу да присуствују образовно – васпитном раду уз обавезну претходну најаву, најмање три дана пре.

                       Директор                                 

Јасмина Бранковић

Погодака: 1110